تامین روزانه ۴ هزار لباس ایزوله برای کادر درمان

تهران- ایرنا- رییس هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران از خرید ۱۲۰ هزار عدد لباس یکپارچه ایزوله برای کادر درمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مهدی یوسفی روز جمعه درباره خرید لباس‌های یکپارچه ایزوله برای کادر درمانی مقابله با کووید ۱۹ اظهار داشت: طبق قراردادهای انجام شده و تفاهم‌های صورت گرفته با یک تولید کننده داخلی، روزانه ۴ هزار لباس یکپارچه ایزوله برای کادر درمان تهیه و تامین می‌شود.

وی افزود: با تغییر خط تولید این تولید کننده داخلی برای تامین لباس‌های محافظتی هر ماه ۱۲۰ هزار لباس ایزوله برای کادر درمان کشور تامین خواهد شد. 

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تاکنون به بیش از ۷۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

«کیانوش جهانپور» رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز پنج‌شنبه (۱۵ اسفند) اعلام کرد تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۳ هزار و ۵۱۳ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۰۷ نفر رسید و همچنین ۷۳۹ نفر تاکنون بهبود یافته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =