حدود سه تن انواع موادمخدر در سراوان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۲ تن و ۸۸۹ کیلوگرم انواع موادمخدر در درگیری سنگین پلیس با قاچاقچیان در شهرستان سراوان کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

سردار محمد قنبری روز جمعه دراین‌باره اظهارداشت: پلیس مبارزه با موادمخدر سراوان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، از جا به جایی محوله بزرگ مواد افیونی توسط اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر، از مناطق مرزی این شهرستان به عمق کشور مطلع شدند.
وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان بهمراه دیگر یگان‌های عملیاتی شهرستان، در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصی و رصد منطقه، شب گذشته قاچاقچیان را که با ۳ دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو در یکی از محورهای فرعی در حال جابه جایی این محموله سنگین مواد مخدر بودند شناسایی و تحت نظر گرفتند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که به محض ورود به منطقه کمین پلیس، خود را در یک قدمی قانون می‌دیدند، بدون توجه به ایست مأموران انتظامی شروع به تیراندازی به سمت خودروهای پلیس کرده و با عوامل انتظامی درگیر شدند.
وی اظهار داشت: در این درگیری سنگین که ساعتی به طول انجامید، قاچاقچیان که در مواجهه با آتش پر حجم تکاوران پلیس عرصه را بر خود تنگ دیدند با رها کردن خودروها متواری شدند که در نهایت با تلاش پلیس یکی از سوداگران دستگیر شد.
سردار قنبری اظهار داشت: در این عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس ضمن توقیف هر۴ خودروی قاچاقچیان در بازرسی از آنها ۲تن و ۸۸۹ کیلو و ۴۷۰گرم انواع مواد افیونی را شامل۲ تن و ۸۹کیلو و ۹۵۰گرم تریاک و ۷۹۹ کیلو و ۵۲۰گرم حشیش کشف کردند.
وی با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق خاطر نشان کرد: مأموران انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق موادمخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این بلای خانمان سوز از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =