پست‌های نوروزی برای پیشگیری از کرونا در سیستان و بلوچستان تجهیز می‌شوند

زاهدان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: در آستانه سال نو و با توجه به حضور مسافران در استان پست‌های نوروزی برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و ارائه آموزش‌های لازم به مردم و مسافران مستقر و مجهز می‌شوند.

علیرضا جلالزایی روز پنجشنبه در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: کمیته ستاد خدمات سفر سیستان و بلوچستان امسال هم برنامه های زیادی را پیش بینی کرده بود که با شیوع بیماری کرونا لغو شد.

وی گفت: برخلاف تذکرات و توصیه ها مبنی بر خودداری از مسافرت های غیرضروری، شاهد حضور مسافران متعددی هستیم بنابراین قرار است با کمک هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی پست‌های نوروزی را مجهز کنیم تا آموزش های لازم به مردم و مسافران ارائه و سایر برنامه های نوروزی اجرا شود. 

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان افزود: برخلاف تمام تمهیداتی که تاکنون صورت گرفته خیل عظیمی از مسافران در استان حضور یافتند و بسیاری از سیستانی ها و بلوچستانی های مقیم گلستان و مازندران برای تعطیلات به این استان سفر می‌کنند که این امر نیازمند هماهنگی با استانداران این استان‌ها است.

وی بیان کرد: شب گذشته علیرغم اعلام تعطیلی واحدهای بومگردی، مسافران به این واحدها مراجعه کرده و اسکان یافتند که لازم است نیروی انتظامی ورود کرده و در این زمینه همکاری کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =