۱۵ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۸
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83702567
۰ نفر

برچسب‌ها

عوارض شهرداری بازاریان همدان رایگان شد

همدان- ایرنا- نایب رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: عوارض شهرداری کسبه و بازاریان همدان به مدت ۲ ماه پایانی امسال رایگان شد.

حمید بادامی نجات روز پنجشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و رکود بازار، اعضای شورای اسلامی شهر همدان موافقت کردند تا عوارض شهرداری در ماه های بهمن و اسفندماه جاری رایگان شود.

وی اضافه کرد: همچنین از شهرداری همدان خواسته شده تا لایحه رایگان شدن عوارض کسب‌وپیشه، بهای خدمات عمومی و حق بهره‌برداری ماه‌های بهمن و اسفند امسال را به شورا ارایه دهد.

بادامی نجات خاطرنشان کرد: این مصوبه در راستای حمایت از کسبه و فعالان اقتصادی باتوجه به کاهش درآمدی و دغدغه های مالی آنها صورت گرفته است.

وی یادآور شد: با توجه به مصوبه شورا، مدیریت شهری نسبت به ارایه لایحه و عملیاتی کردن رایگان شدن عوارض کسب ‌وپیشه و بهای خدمات در برهه زمانی مشخص اقدام کند تا کسبه و فعالان اقتصادی شهر با امید بیشتری در شرایط موجود فعالیت کنند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر همدان یادآور شد: شورا و شهرداری مشارکت همگانی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و کمک به شرایط جامعه دارد.

وی افزود: همکاری تمامی دستگاه های اجرایی در راستای کمک به بهبودی وضعیت کنونی بسیار حایز اهمیت است و مردم نیز نقش مهمی در این اوضاع فعلی دارند.

بادامی با قدردانی از شهرداری همدان در ضدعفونی کردن سطح شهر و اماکن گفت: خدمات ‌رسانی نیروهای خدمات شهری بازتاب خوبی را همراه داشته است و این مهم، بار روانی جامعه را کاهش داده و مردم نیز نسبت به این اقدام ها ابراز رضایتمندی داشته اند.

طبق آخرین گزارش ارائه شده از سوی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون ۲ هزار و ۹۲۲ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و در مجموع ۹۲ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌ و ۵۵۲ مورد از ابتدا تاکنون بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =