۱۶ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۳
کد خبرنگار: 2051
کد خبر: 83702487
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت هزار و ۵۰۰ عدد ماسک در پتروشیمی شازند توزیع شد

اراک - ایرنا - مدیرعامل پتروشیمی شازند گفت: هشت هزار و ۵۰۰ عدد ماسک با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در بخش‌های مختلف این واحد تولیدی توزیع شد.

ابراهیم ولدخانی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، افزود: توزیع ۷۱۰ لیتر الکل اتیلیک جهت ضدعفونی کردن لوازم اداری، میز و دستگاه‌ها، توزیع ۶۵ هزار جفت دستکش لاتکس و یکبار مصرف، توزیع یک‌هزار بطری محلول ضدعفونی کننده سطوح و ۸۰۰ متر مربع پارچه تنظیف و توزیع ۵۵ هزار لیوان یکبار مصرف کاغذی و سایراقلام بهداشتی در بین کارکنان از دیگر اقدامات شرکت پتروشیمی شازند در مقابله با شیوع ویروس کرونا است.
وی ادامه داد: تعطیلی تمامی رستوران‌ها، مراکز ورزشی و استخر زیرمجموعه پتروشیمی شازند، تعطیلی نماز جماعت و کلاس‌های آموزشی، تهیه هفت دستگاه تب‌سنج و و استفاده مداوم در شرکت، حذف ثبت ورود و خروج کارکنان برای جلوگیری از ازدحام، تغییر ساعت اداری از ۷ صبح تا ۱۳ و ۳۰، تعطیلی نشست‌ها و همایش‌ها و حذف پذیرایی از دیگر اقدامات این واحد تولیدی در مقابله با شیوع ویروس کرونا است.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند بیان کرد: تامین ۶۰۰ کیلوگرم پودر پرکلرین برای مشارکت در تهیه و توزیع بیش از ۵۰۰ بسته بهداشتی – آموزشی با همکاری شهرداری جهت شهروندان شهر مهاجران، اعزام به مرخصی کارکنان که سابقه بیماری‌های پیش‌زمینه‌ای دارند و ضد عفونی کردن ۸۵ دستگاه خودروهای سرویس ایاب و ذهاب کارکنان از دیگر اقدامات شرکت پتروشیمی شازند در مقابله با شیوع ویروس کرونا است.
ولدخانی گفت: بخش اطلاع رسانی ویژه در بخش پرتال شرکت پتروشیمی شازند در قالب کلیپ های ویدئویی، اینفو گرافی و نکات و مقاله های آموزشی جهت انعکاس مطالب مفید و ضروری مرتبط با کرونا ویروس مورد استناد و تأیید وزارت بهداشت فعال شده و امور HSE و مرکز سلامت کار جهت ارتقای آگاهی همکاران به صورت مداوم ارائه می‌شود و تراکت‌های آموزشی و توصیه های پزشکی، بهداشتی، تغذیه ای نیز با همکاری کارشناس بهداشت و تغذیه، امور HSE و مرکز سلامت کار و واحد روابط عمومی و امور بین الملل به همکاران منتقل می‌شود.
پتروشیمی شازند در سال ۱۳۷۲ بهره برداری شد و به عنوان یکی از واحدهای فرادستی مطرح در حوزه نفت و گاز برای زنجیره بزرگی از تولیدکنندگان متوسط و کوچک کشور کارسازی و تامین مواد اولیه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =