همدلی جامعه وکلا با جامعه پزشکی

تهران- ایرنا- رئیس مرکز وکلا قوه قضائیه در نامه ای به‌ وزیربهداشت، از ارائه خدمات حقوقی رایگان در نیمه اول سال۹۹ به کادر درمانی فعال در خط مقدم مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران قوه قضاییه، علی بهادری جهرمی در این نامه‌ ضمن قدردانی از زحمات جامعه پزشکی در خدمت رسانی به مردم، از ارائه خدمات حقوقی رایگان در نیمه اول سال۹۹ به کادر درمانی فعال در خط مقدم مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.

در بخشی از این نامه آمده است: مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با بهره‌گیری از توان تخصصی عظیم بیش از ۲۳هزار وکیل دادگستری، در راستای قدردانی از این خدمت صادقانه و جهادگرانه با افتخار تمامی خدمات حقوقی اعم از قبول وکالت، مشاوره و معاضدت پزشکان، کادر درمانی و پرسنل بیمارستان‌های اختصاصی تشخیص و درمان بیماری کرونا را با تایید و اعلام آن وزارت محترم به صورت رایگان برای مدت شش ماه تقبل می‌نماید.

مجموع ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور تاکنون به دو هزار و ۹۲۲ نفر و فوت ناشی از کرونا نیز به ۹۲ نفر رسیده است. همچنین تاکنون ۵۵۲ نفر در مجموع بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =