حاجیلو: بازیکنان استقلال با تعصب هستند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال همواره بازیکنان متعصبی‌ داشته است و این تعصب نسل به نسل تا به امروز منتقل شده است و ادامه خواهد داشت.

«اصغر حاجیلو» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در طول تاریخ خود با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو بوده است و به طور حتم نام این تیم تا ابد ماندگار است.

وی افزود: استقلال همواره بازیکنان متعصبی‌ داشته است و این تعصب نسل به نسل تا به امروز منتقل شده است و ادامه خواهد داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان استقلال ارزش پیراهنی را که پوشیده‌اند می‌دانند و به طور حتم تلاش خود را به کار خواهند بست تا در ادامه مسابقات نتایجی کسب کنند که باعث سرافرازی استقلال شود.

حاجیلو تصریح کرد: فرهاد مجیدی و کادر فنی استقلال سال‌ها بازیکن استقلال بوده‌اند و به خوبی شرایط و جو این تیم را می‌دانند  و تمام وقت و انرژی خود را خواهند گذاشت تا به آنچه مدنظرشان برسند.

وی تاکید کرد: استقلال در جام حذفی شانس قهرمانی دارد و به طور حتم با پیروزی مقابل سپاهان یک گام دیگر به این جام نزدیک خواهد شد.

مدیرآکادمی استقلال در پایان گفت: تمرینات تیم‌های پایه‌ای استقلال به خاطر گسترش ویروس کرونا تعطیل است و امیدواریم هرچه زودتر نگرانی این روزهای مردم ایران تمام شود تا ایرانیان به شرایط عادی زندگی خود برگردند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha