انبار ۱۱۵ هزار دستکش احتکار شده در غرب پایتخت لو رفت

تهران- ایرنا- رییس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت اعلام کرد: ۱۱۵هزار و ۴۴۰ دستکش لاتکس احتکار شده انباری در غرب تهران شناسایی شد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ «صادق قره باقری» گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در یکی از انبارهای حوالی ایستگاه مترو کمیل مقادیر فراوانی دستکش لاتکس دپو کرده است، بررسی موضوع و شناسایی متهم در دستور کار ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های میدانی و تأیید خبر دریافتی با هماهنگی های قضائی روز گذشته تیمی از ماموران عملیات این پایگاه برای دستگیری متهم و بازرسی از محل مذکور به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری متهم از ۱۱۵هزار و ۴۴۰ دستکش لاتکس احتکار شده را در قالب ۳۲۹ کارتن کشف کنند.

رییس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را حدود ۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند، گفت: با دستور قضائی انبار مذکور پلمب و اقلام کشف شده برای بررسی بیشتر تحویل نمایندگان سازمان غذا و دارو شد.

وی از شهروندان خواست به محض اطلاع از هرگونه اقدام افراد فرصت طلب و سودجو مبنی بر افزایش قیمت، احتکار و ... موضوع را برای بررسی های قانونی از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

همچنین ۶۴ میلیون دستکش در انبارهای جنوب پایتخت کشف شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها