۱۵ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 786
کد خبر: 83701586
۰ نفر

برچسب‌ها

ضد عفونی ناوگان هوایی کیش

کیش - ایرنا- روابط عمومی کیش ایر از ضد عفونی و ایمن سازی مستمر ناوگان هوایی این شرکت در مقابله با و یروس کرنا خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هواپیمایی کیش؛ این شرکت همزمان با شیوع ویروس کرونا برنامه ها و اقدامات ویژه‌ای در دستور کار خود قرار داده و بطور مستمر اقدام به عملیات پاکسازی، ضد عفونی ناوگان و کاهش ساعات ادارای کرده و ضمن تهیه ماسک و دستکش، دوره های آموزشی ویژه برای کارکنان برگزار می کند.

براساس این گزارش  هواپیمایی کیش در راستای مسئولیت های اجتماعی خود به کمپین "من به شما دست نمی دهم چون شما را دوست دارم" پیوسته و با تولید پیکسل های ویژه، کارکنان و مسافرین محترم خود را برای پیوستن به این کمپین و مبارزه با شیوع ویروس کرونا، ترغیب و تشویق می‌کند.

شرکت هواپیمایی کیش با هدف توسعه فعالیت های جزیره زیبای کیش، از طریق برقراری ارتباط با مراکز استان های کشور و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس درسال ۱۳۷۰ تاسیس شد. این شرکت پس از ثبت و دریافت مجوزهای قانونی به عنوان یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب یک شرکت سهامی خاص، فعالیت خود را از خرداد ماه همان سال با دو فروند هواپیمای اجاره ای شروع کرد.
کیش ایر،  دارای ۷ فروند هواپیمای بوئینگ MD و ۲ فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ و ۲ فروند ایر باس A۳۲۱ است و
 با تمام خصوصیات و استانداردهای لازم بین المللی، یکی از شرکت های عضو IATA (یاتا) و اولین شرکت داخلی دارنده گواهینامه IOSA (آیوسا) است.
 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =