پیکر مادر شهیدان فهمیده در جوار فرزندانش آرام گرفت

شهرری - ایرنا - پیکر مادر شهیدان فهمیده روز چهارشنبه در جوار فرزندان شهیدش در قطعه ۵۲ بهشت زهرا (س) روز چهارشنبه به خاک سپرده شد.

 مراسم تشییع پیکر مرحومه فاطمه کریمی مادر شهیدان محمد حسین و داود فهمیده  ساعت ۹.۳۰ صبح امروز چهارشنبه از مقابل آستان امامزاده حسن به سمت مصلای کرج تشییع و پس از آن با حضور قشرهای مختلف مردم از قطعه ۲۵ بهشت زهرا (س) آغاز و ادامه یافت.
پیکر این مادر امروز با حضور مردم مومن پس از اقامه نماز توسط حجت السلام قائم مقامی  در جوار فرزندان شهیدش در قطعه ۲۵ آرام گرفت.
مادر شهیدان فهمیده که از حدود یک ماه پیش به علت سکته مغزی در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص ) تهران بستری بود، شب گذشته به دیدار معبود و فرزندان شهیدش شتافت.
شهید محمدحسین فهمیده که در آبان ماه سال ۱۳۵۹ و در سن ۱۳ سالگی با بستن مواد منفجره به کمر خود زیر تانک دشمن رفت و به شهادت رسید امام خمینی (ره) او را رهبر نامید. 
شهید داوود فهمیده نیز در مرداد ماه سال ۱۳۶۲ و سن ۲۱ سالگی در منطقه عملیاتی حاج عمران شربت شهادت نوشید.
سازمان بهشت زهرا (س)  در سال ۱۳۴۵ احداث و در تیرماه ۱۳۴۹ افتتاح شد. این سازمان به واسطه حضور ۳۰ هزار شهید گلگون کفن و چهار هزار شهید گمنام و همچنین هم جواری با حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) به عنوان قطب فرهنگی کلانشهر تهران و مکانی مقدس محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =