سپاه همدان انبارهای احتکار اقلام بهداشتی را کشف کرد

همدان- ایرنا- مسوول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از کشف اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده احتکار شده در شهرستان‌های همدان، ملایر و نهاوند توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات سپاه این استان خبر داد.

سرهنگ پاسدار علی‌اکبر کریم‌پور روز چهارشنبه با اشاره به اقدامات انجام شده توسط سپاه انصارالحسین(ع) در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: اداره اطلاعات سپاه انصارالحسین(ع) تعداد زیادی اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده احتکار شده در استان همدان کشف کرده است.

وی ابراز داشت: اقلام کشف شده شامل الکل، استریل، ماسک، دستکش و سایر مواد بود که توسط پاسداران اداره اطلاعات سپاه انصارالسین(ع) در شهرستان‌های همدان، نهاوند و ملایر کشف شد.

مسوول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و افزایش تقاضای اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده بین شهروندان برخی از افراد سودجو اقدام به احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم کرده بودند که با هماهنگی دستگاه قضایی شناسایی شدند.

سرهنگ کریم پور خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند گزارش‌های خود را در این خصوص و احتکار اقلام بهداشتی و مورد نیاز مردم را به سامانه تلفنی ۱۱۴ اداره اطلاعات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اطلاع دهند.

طبق گزارش معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تا ۱۲ اسفند، حدود هفت هزار و ۸۰۲ نفر به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه کرده اند که از چهار هزار و ۳۱۲ تن از آنها تست گرفته شده و یک هزار و ۵۰۱ نفر مورد مثبت کرونا اعلام شدند؛ همچنین ۶۶ فوتی و ۲۹۱ بهبود یافته به ثبت رسیده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =