مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش مازندران به سال ۹۹ موکول شد

ساری - ایرنا - بر اساس اعلام آموزش و پرورش مازندران مصاحبه گزینش قبول شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۹۸ این نهاد به سال ۹۹ موکول شد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ، تصمیم جابه جایی زمان مصاحبه گزنش استخدامی ۹۸ در پی شیوع ویروس کرونا در مازندران گرفته شد. 

آموزش و پرورش مازندران در اطلاعیه امروز خود آورده است: مصاحبه گزینشی آن دسته از داوطلبان بومی که جزء سهمیه خدمتی استان مازندران هستند ، به بعد از نوروز ۹۹ موکول شده است .

طبق اطلاعیه آموزش و پرورش مازندارن زمان و مکان دقیق مصاحبه گزینشی اسخدامی ها در روزهای آتی از طریق سایت آموزش و پرورش اطلاع رسانی می شود. 

همچنین مصاحبه گزینشی استخدامی آن دسته از داوطلبان غیر بومی که جزء پذیرفته شدگان سهمیه خدمتی استان مازندران هستند به پس از طی دوره های مهارت آموزی موکول شده است که زمان دقیق و مکان مصاحبه در فرصت مقتضی اعلام خواهد شد. 

آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد که داوطلبان می توانند برای مطلع شدن از جزییات بیشتر به سامانه اینترنتی این نهاد آموزشی به آدرس  http://mazand.medu.ir  مراجعه کنند.

گفتنی است که آموزش و پرورش اکنون در دومین هفته نیمه تعطیل خود به سر می برد و بر اساس تصمیم گیری ستاد مبارزه با وس یروکرونا استان تمامی مدارس تا پایان هفته جاری تعطیل می باشند. 

بنابر اعلام قبلی سهمیه استخدامی آموزش و پرورش مازندران در مرحله نهایی تکمیل ظرفیت  ۴۰۷ نفر است که در ۳۲ رشته شغلی جذب و به عنوان نیروی پیمانی مشغول کار می‌شوند.

در حال حاضر ۳۵ هزار و ۹۱۷ نفر به صورت رسمی و پیمانی ، ۲هزار و ۷۰ نفر حق التدریس، ۵۱۹ نفر کارمعین و ۹۱ نفر نیز به عنوان سرباز معلم در آموزش و پرورش ممازندران شاغل هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha