۱۳ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۹
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83700201
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس هیات بدمینتون همدان معرفی شد

همدان- ایرنا- محمد بداغی با کسب بیشترین آرا در مجمع انتخابات بدمینتون همدان به عنوان رییس جدید این هیات برگزیده شد.

مجمع انتخابات هیات بدمینتون همدان روز سه شنبه با حضور مسوولان اجرایی ورزش همدان برگزار شد و محمد بداغی با کسب ۱۴ رای از ۱۵ رای ماخوذه به مدت چهار سال در ریاست این هیات معرفی شد.

در این مجمع محمد بداغی و محمد توتونچی ۲ کاندیدا بودند که پس از ارایه برنامه، بداغی توانست حداکثر آرا را کسب کند.

 مدیرکل ورزش و جوانان همدان در این نشست با تاکید بر لزوم استعدادیابی گفت: ثمره استعدادیابی بدمینتون همدان امیر جباری بود که سال ها در ترکیب اصلی تیم ملی افتخارآفرین است.

محسن جهانشیر افزود: باید این رویه با قدرت و برنامه ریزی بیشتر ادامه یابد تا بتوانیم نظیر جباری چندین نخبه بدمینتون در سطح اول کشور داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه کسب ۱۴ رای از ۱۵ رای ماخوذه توسط محمد بداغی، مسوولیت او را برای کسب موفقیت بدمینتون استان در میادین ملی و بین المللی دوچندان می کند، گفت: وفاق و همدلی راهگشای موفقیت ورزش استان است.

جهانشیر خاطرنشان کرد: استفاده از تجربه روسای سابق و نیز پیشکسوتان و مربیان این رشته ورزشی در برنامه ریزی راهبردی برای توسعه بدمینتون حایز اهمیت است.

وی تعامل با سایر دستگاه های اجرایی را در رشد و رونق ورزش مورد تاکید قرار داد و گفت: برای پیشرفت بدمینتون باید تعامل سازنده با آموزش پرورش و شهرداری داشته باشیم چرا که این همکاری استعدادیابی و قهرمان پروری را دوچندان می کند.

همدان دارای بیش از ۲۰۰ بدمینتون باز است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =