سازمان مردم نهاد، عابر بانک‌های شیراز را علیه کرونا ضدعفونی کرد

شیراز-ایرنا- "یک گام تا رهایی" یکی از سازمان‌های مردم نهاد جوان (سمن) شیراز در یک اقدام خود جوش ویروس کرونا را از عابربانک‌های سطح شهر شیراز پاک کرد.

مسوول این سازمان سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: وظیفه خود دانستیم که در این شرایط حساس عابر بانک های سطح شهر را که مشتریان زیادی از آن استفاده می کنند،  ضدعفونی کنیم.

محمدرضا جدیدی ادامه داد: اعضای این سمن، ابتدا برای جلوگیری از انتشار این ویروس خطرناک ، عابربانک هایی را که در مناطق پر تردد هستند ضد عفونی کردند سپس تمام عابر بانک‌ها را در دیگر نقاط شهر به تدریج پاک خواهند کرد.

وی اضافه کرد: از آنجا که برای ضد عفونی کردن نیاز به مواد اولیه داریم هم اینک با کمبود آن مواجه هستیم و به هر داروخانه ای سر می زنیم می گویند، نداریم.

مسوول سازمان یک گام تا رهایی بیان کرد:  از توزیع کنندگان مواد بهداشتی می خواهیم که اینگونه سازمان ها را که برای خدمت رسانی به مردم و داشتن جامعه ای عاری از هر گونه بیماری تلاش می کنند، یاری کنند و سهمیه ای در نظر بگیرند تا بتوان دیگر نقاطی که امکان آلودگی دارد، ضد عفونی کرد.

جدیدی گفت: این سازمان همیشه در شرایط بحرانی در خدمت مردم بوده است که می توان به سیل فروردین ماه ۹۸ شیراز  اشاره کرد که بیش از پنج هزار وعده غذای رایگان بین مسافرین توزیع کرد و حتی برای کمک به زلزله و سیل زدگان دیگر استان ها هم به مردم خدمت کردیم.

او افزود: امیدوارم به کمک مردم و مسولان هر چه زودتر بر این بیماری غلبه کنیم و از اینکه تاکنون مردم رعایت اصول بهداشتی را کرده اند میتوان امیدوار شدکه شرایط کشور هر سریعتر به حالت عادی برگردد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =