ارایه خدمات شرکت گاز استان زنجان غیرحضوری شد

زنجان- ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعات مردمی همه خدمات این شرکت در سطح استان غیر حضوری انجام می‌شود.

موسی احمدلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد و مراجعه مشترکان به ادارات گاز در سطح شهرستان ها، همه خدمات این شرکت به صورت غیر حضوری و با تلفن انجام می شود.
وی تاکید کرد: مشترکان تحت پوشش شرکت گاز استان زنجان از مراجعه حضوری به این شرکت خودداری کنند چرا که زمینه و امکانات لازم برای ارتباط مشترکان با شرکت به صورت غیرحضوری پیش بینی شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: سامانه اینترنتی این شرکت  http://nigc-zanjan.ir برای ثبت هرگونه انتقاد، پیشنهاد، دریافت و مشاهده قبض، پرداخت آنلاین، اعلام و ثبت رقم گاز مصرفی کنتور و دیگر موارد فعال است.
احمدلو یادآوری کرد: اپلیکیشن اندرویدی شرکت گاز استان زنجان قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه است.
وی ادامه داد: مشترکان می توانند این نرم افزار را از نشانی بیان شده شرکت گاز دانلود کنند.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: علاوه بر موارد بیان شده شماره تماس های ۳۳۱۴۶۶۰۱ تا ۴۹ به صورت ۲۴ ساعت برای ارایه خدمات به مشترکان این رکن فعال شده است.
احمدلو خاطرنشان کرد: مشترکان شرکت گاز در همه مناطق شهری و روستایی نیز می توانند رای برقراری ارتباط تلفنی و دریافت خدمات به مراجعه به سایت شرکت گاز  شماره اداره گاز شهرستان خود را دریافت کنند.
وی افزود: شماره تلفن ۱۹۴ امداد در همه شهرستان های استان زنجان به صورت ۲۴ ساعته جهت موارد اضطراری در دسترس مشترکان است.
به گزارش ایرنا، استان زنجان بیش از ۳۶۰ هزار مشترک خانگی و بیش از ۳۱ هزار مشترک تجاری و صنعتی دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =