گرشاسبی: مشکل پیکان روحی و روانی است نه فنی؛ به لیگ یک نمی‌رویم

تهران- ایرنا- مدیرعامل جدید باشگاه پیکان گفت: تیم ما از نظر فنی شرایط خوبی دارد و مشکل اصلی ما روحی و روانی است.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به انتخابش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پیکان گفت: ابتدا چندی پیش با درخواست مدیران محترم کارخانه ایران‌خودرو تنها برای عضویت در هیات مدیره به اینجا آمدم و تاکید هم داشتم که تنها در هیات مدیره فعالیت داشته باشم.

وی افزود: در همان زمان محمود شیعی به خاطر شرایط جسمانی‌اش به شدت پیگیر جدایی از پیکان بود. پس از آن هم هیات مدیره این پست را به من سپردند. من دوست داشتم به فعالیتم در هیات مدیره ادامه دهم اما اعضای هیات مدیره مصوب کردند که من به عنوان مدیرعامل انتخاب شود.

مدیرعامل جدید باشگاه پیکان اضافه کرد: من بنا به دلایلی مایل نبودم که مدیرعامل شوم و دوست داشتم در قالب همان هیات مدیره به کارم ادامه دهم. امیدوارم که بتوانم در این مدتی که در پیکان هستم به این مجموعه کمک کنم.

گرشاسبی در رابطه با شرایط نه چندان خوب تیم فوتبال پیکان در لیگ برتر و اینکه آیا امیدی به بقای این تیم در لیگ برتر وجود دارد یا خیر، گفت: همه تلاش می‌کنند و کارها را انجام می‌دهند. تیم ما از نظر بازیکن و کادر فنی مشکلی ندارد و فوتبال خوبی را ارائه می‌دهد تنها باید از نظر روحی و روانی روی بازیکنان کار شود. به طور حتم با همت کادر فنی و بازیکنان خوبی که در اختیار داریم در لیگ برتر خواهیم ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار ورزش