۱۳ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۱
کد خبرنگار: 2469
کد خبر: 83699544
۰ نفر

برچسب‌ها

فرصت‌های حمایتی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ اعلام شد

تهران- ایرنا- دبیرخانه نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ( اینوتکس ۲۰۲۰ ) در این نمایشگاه فرصت‌های حمایتی ویژه‌ای برای پنج گروه از شرکت کنندگان از قبیل تخفیف ۱۰ تا ۵۰ درصدی در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، دبیرخانه نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با هدف «حمایت از حضور نوآوران و فناوران برای حضور در اینوتکس ۲۰۲۰» و «ارائه دستاوردهای نوآوران و فناوران به مخاطبان»، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

پنج گروه از شرکت‌کنندگان می‌توانند از این امکان برخوردار شوند، گروه نخست «استارتاپ‌های محصول محور» به معنی استارتاپ‌هایی که اقدام به ساخت یا ارتقای یک محصول فناورانه کرده‌اند و هدف آنها از حضور در اینوتکس، معرفی این محصول یا بازاریابی به منظور فروش بیشتر آن است و می توانند از حمایت ۳۰ درصدی جهت حضور در غرفه اشتراکی بهره مند شوند.

«شرکت‌های دارای فناوری جدید» به معنی شرکت‌هایی که می‌خواهند برای اولین بار از فناوری جدید خود در نمایشگاه اینوتکس رونمایی کنند، فناوری‌های مد نظر آنها باید تاکنون به بازار عرضه نشده باشند و اولین بار در نمایشگاه اینوتکس معرفی شوند، محصولاتی که به عنوان نمونه یا پروتو تایپ هم ساخته شده‌اند، در صورتی که دارای TRL بالای ۶ باشند، می‌توانند از حمایت ۲۰ درصدی جهت غرفه اختصاصی بهره‌مند شوند.

«ایرانیان غیر مقیم»  گروه سوم هستند به معنی استارتاپ‌ها یا شرکت‌های نوپایی که مدیرعامل یا بنیان گذاران آن از ایرانیان مقیم خارج از کشور بوده و در لیست مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری ریاست جمهوری ثبت شده باشند از حمایت ۵۰ درصدی غرفه اشتراکی و تمامی «پارک های فناوری» و «شتابدهنده‌های عضو مرکز شتابدهی نوآوری» می‌توانند از حمایت ۲۰ درصری غرفه اختصاصی بهره‌مند شوند.

همچنین شتابدهنده های عضو مرکز شتابدهی نوآوری نیز از حمایت ۱۰ درصدی برای غرفه اختصاصی بهره مند خواهند شد.

شرکت‌کنندگان در اینوتکس ۲۰۲۰ بر اساس نوع هویت و ثبت نام خود، به سه روش می‌توانند در نمایشگاه حضور پیدا کنند، «کانترهای استارتاپی: استقرار در یک وجه از کانترهای سه وجهی اینوتکس»، «غرفه‌های اشتراکی: مطابق با فایل راهنمای ثبت‌نام» و «غرفه‌های اختصاصی: غرفه‌هایی که بر اساس متراژ مورد نیاز مخاطب به او تحویل داده می‌شود».

شرکت‌های دانش‌بنیان در صورت ارائه گواهینامه حضور در نمایشگاه و فاکتور پرداختی، امکان دریافت ۷۰ درصد از هزینه‌های شرکت در نمایشگاه را از صندوق نوآوری و شکوفایی نیز دارند، این دسته از شرکت‌کنندگان می‌توانند برای اطلاع از نحوه دریافت این حمایت به آدرس http://cbd.nsfund.ir/exhibition/ مراجعه کنند.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha