۱۳ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۲
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83698656
۰ نفر

برچسب‌ها

ویسی: مسابقات پیش روی پیکان ۶ امتیازی است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: امیدواریم که در دیدارهای بعدی روی خوبِ فوتبال هم به ما رو کند، چرا که هر یک از دیدارهای باقی مانده برای ما در لیگ‌برتر به نوعی ۶ امتیازی است.

«عبدالله ویسی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط حال حاضر تیم فوتبال پیکان و جایگاه نه چندان خوب این تیم در لیگ برتر افزود: جدول رده‌بندی نشان دهنده این موضوع است که شرایط چندان خوبی نداریم. در مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر که البته برگزاری آن به تعویق افتاده، همه رقیبان ما در انتهای جدول مسابقات خود را با پیروزی پشت‌سر گذاشتند اما پیکان نتوانست ۳ امتیاز دیدار با نفت مسجد سلیمان را بگیرد.

وی افزود: در دیدار با نفت مسجد سلیمان هم عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی را به روی دروازه حریف خلق کنیم اما فوتبال رویِ خوبِ خودش را به ما نشان نداد و نتوانستیم نتیجه دلخواهمان را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران تصریح کرد: متاسفانه فوتبال تا کنون رویِ بدِ خود را به ما نشان داده است. به خوبی کار می کنیم و بازیکنان هم با انگیزه در تمرینات و مسابقات ظاهر می‌شوند اما نمی‌توانیم به پیروزی برسیم. امیدوارم بالاخره فوتبال رویِ خوبِ خود را هم به ما نشان دهد چرا که با یک پیروزی به شرایط ایده‌آل‌باز خواهیم گشت.

ویسی در رابطه با لغو دیدار تیمش با پرسپولیس اضافه کرد: دیدار با تیم‌های بزرگ همیشه خاص است و بازیکنان در طول هفته با انگیزه کار می‌کنند. چنین دیدارهایی با سایر مسابقات لیگ متفاوت است. برای این دیدار آماده بودیم اما به هر حال تابع تصمیمی هستیم که برای لغو مسابقات گرفته شده است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص اینکه آیا ادامه لیگ در شرایطی که همه چیز تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است، درست است یا خیر، گفت: سلامت افراد از همه چیز مهم‌تر است. تماشاگران در ورزشگاه نیستند اما داوران، بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها و توپ جمع کن‌ها در ورزشگاه هستند. در این شرایط به نظر من هم بهتر بود که مسابقات متوقف شود تا تصمیم درست و صحیحی برای جلوگیری از شیوع این ویروس خطرناک گرفته شود.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایط کنونی تیمش در لیگ برتر آیا پیکان در لیگ برتر می‌ماند یا خیر، اضافه کرد: شرایط سخت است اما تا آخرین لحظه می‌جنگیم و پا پَس نخواهیم کشید. دیدارهای سختی پیش‌رو داریم که تمام آنها ۶ امتیازی است. اما باید شرایط را در جدول تغییر دهیم. می‌دانم که با یک پیروزی به شرایط ایده‌آل خواهیم رسید. 

ویسی در مورد انتخاب «حمیدرضا گرشاسبی» به عنوان مدیرعامل پیکان گفت: گرشاسبی از مدیران خوب ورزش کشور است و امیدوارم که موفق ظاهر شود. به «محمود شیعی» به خاطر سالیان متوالی که در پیکان حضور داشتند و برای مجموعه زحمت کشیدتشکر می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار ورزش