مهلت سه‌ماهه برای اقساط تسهیلات فعالان اقتصادی

زنجان- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های اِعمال شده برای مراودات تجاری و بسته شدن مرزها در بخش‌های مختلف، پیشنهاد می‌شود مهلت سه‌ماهه‌ای بدون اعمال هرگونه دیرکرد برای پرداخت اقساط تسهیلات واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی در نظر گرفته شود.

علی یگانه‌فرد روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط موجود، کسب و کارهای فعالان اقتصادی به‌ویژه واحدهای کوچک و متوسط را با مشکلاتی مواجه کرده که پیشنهاد فوق نیز در این راستا و برای کمک به فعالان اقتصادی ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی زنجان در پی شیوع ویروس کرونا، طی نامه‌ای روز گذشته /یکشنبه ۱۱ اسفند/ به استاندار زنجان و بانک مرکزی، پیشنهاد مهلت سه‌ماهه برای پرداخت اقساط بدون اِعمال هرگونه دیرکرد برای همه واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی  را ارائه کرد.

یگانه‌فرد گفت: اتاق بازرگانی زنجان همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم مراقبت‌های بهداشتی و در راستای کاهش استرس و افزایش سلامت جامعه برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس، اقدامات خود را در بخش‌های مختلف انجام داد.

وی افزود: توزیع رایگان مواد ضدعفونی‌کننده با همکاری واحدهای تولیدی در بیمارستان‌ها، اماکن عمومی و دستگاه‌های اداری پر تردد و ایجاد پایگاه‌های سلامت و توزیع بروشورهای آموزشی از جمله اقدامات در راستای رسالت اجتماعی این مجموعه بود.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان خاطرنشان کرد: این اتاق بعد از انجام اقدامات مذکور، برنامه‌ها و پیشنهادات بعدی را برای کمک به فعالان اقتصادی در شرایط کنونی آغاز کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha