۱۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۴
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 83698242
۰ نفر

برچسب‌ها

جشن نیکوکاری هوشمند شد

تهران-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد: خیران و نیکوکاران تهرانی تنها می توانند با استفاده از روشهای هوشمند و نوین در پرداخت کمکها به مددجویان در جشن نیکوکاری امسال مشارکت کنند.

به گزارش روز دوشنبه کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنچی افزود: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین مشارکت مردم نوع دوست و خیر استان در جشن نیکوکاری روش های نوین پاسخگوی درخواست مردم است.

وی تصریح کرد: مردم نیک اندیش استان تهران می توانند با استفاده از تلفن ثابت ۷۳۵۵ و درج عدد ۱۶، شماره گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷*، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ و همچنین سایت کمیته امداد استان تهران به آدرس Tehran.emdad.ir گزینه «می خواهم کمک کنم» با موضوع نیکوکاری کمک های خود را به نیازمندان اختصاص دهند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه جشن نیکوکاری همه ساله و در آستانه سال نو برگزار می شود، تصریح کرد: جشن نیکوکاری امسال با شعار «عید را به خانه هایشان ببریم» برگزار می شود که علاوه بر روش های الکترونیکی، همه ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری استان نیز آماده دریافت کمک های مردم هستند.

پرپنچی با اشاره به بانک اطلاعاتی کامل کمیته امداد استان تهران درباره نیازمندان تاکید کرد: کمک های مردمی در کمترین زمان ممکن و قبل از تحویل سال نو به دست نیازمندان می رسد.

وی ضمن دعوت از مردم نیکوکار استان تهران برای مشارکت در جشن نیکوکاری و کمک به نیازمندان ابراز امیدواری کرد: شیوع  ویروس کرونا مانع مشارکت مردم نوع دوست استان در جشن نیکوکاری نشود چرا که نیازمندان در آستانه بهار و سال نو به دنبال شادی این قشر خواهند بود.  

همه ساله همزمان با آغاز سال جدید خیران کمک های نقدی و غیر نقدی را به کمیته امداد اهدا می کنند.

کمیته امداد استان تهران بیش از ۷۴ هزار مددجوی تحت پوشش دارد که از طریق این نهاد کمک های خود را دریافت می کنند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =