راه اندازی کمپین آموزش الکترونیک رایگان «هر کجا، هر زمان، یادگیری»

تهران- ایرنا- کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» از امروز (۱۲ اسفندماه) تا ۱۵ فروردین سال آینده با محوریت ارائه آموزش‌های رایگان مجازی در قالب ۴۰ وبینار تخصصی در فضای مجازی برگزار می‌شود.

بحران شیوع کرونا این روزها کشور را به حالت نیمه تعطیل درآورده و بسیاری از افراد را ناگزیر به دورکاری و خانه‌نشینی کرده است. بر این اساس تعدادی از فعالان و متخصصان فضای مجازی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در ارائه آموزش الکترونیک به مردم، اقدام به برپایی رویدادی مجازی و رایگان برای توسعه آموزش و بهره وری از زمان کرده اند.

کمپین یک ماهه «هر کجا، هر زمان، یادگیری» توسط اینفوگرام کلید خورده تا کاربران علاوه بر حفظ سلامت خود در بحران کرونا و دور شدن از محیط های عمومی، آموزش های تخصصی در موضوعات کاربردی و متنوع را به صورت رایگان دریافت کنند.

کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» از امروز ۱۲ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین سال آینده برقرار شده و در این کمپین بیش از ۴۰ رویداد آموزش غیر حضوری در مدت حدود ۸۵ ساعت محتوای آموزشی را در قالب وبینار و به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 هدف اصلی این کمپین تداوم آموزش‌های از راه دور و امکان بهره‌مندی از محتوای آموزشی در شرایط شیوع بیماری کرونا بوده تا کاربران آموزش‌های کاربردی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کسب کنند.

در این کمپین یک سبد آموزشی متناسب با نیازهای مختلف با کمک ۲۰ مدرس، طراحی شده است. موضوعات زیر پوشش این مجموعه وبینار آموزشی، بازاریابی و تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، اینفوگرافیک، ارائه حرفه ای، گزارش نویسی نوین و روابط عمومی است که برای استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب و کارهای فناورانه جزو نیازهای اساسی است.

 فراخوان برای پیوستن به کمپین

مشارکت در برگزاری وبینارهای این کمپین رایگان، برای علاقه مندان به توسعه آموزش عمومی امکان پذیر بوده و این کمپین از متخصصان حوزه های بازاریابی و تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، اینفوگرافیک، ارائه حرفه ای، گزارش نویسی و روابط عمومی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و آموزش هموطنان دعوت می کند.

همچنین قرار است، پس از پایان کمپین برای بهره‌مندی افرادی که امکان حضور آنلاین را نداشتند، آرشیو ویدئویی وبینارها قابل استفاده باشد.  

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha