آزمون تعیین سطح کانون زبان ایران غیرحضوری شد

تهران- ایرنا- کانون زبان ایران به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، برای متقاضیان زبان آموزی در ترم بهارِ این مجموعه آموزشی، اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح به صورت غیرحضوری کرده است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این اقدام در راستای کاهش تردد حضوری و پیشگیری از شیوع بیماری در سراسر کشور صورت گرفته است تا مقدمات تعیین سطح و آشنایی متقاضیان، با زبان و سطح مربوطه فراهم و با فروکش کردن دامنه بیماری در ترم بهار، کلاس ها برگزار یا آموزش غیرحضوری یا برخط آنها صورت پذیرد.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ilireg.ir  یا ili.ir در بخش «رزرو» ثبت نام کنند تا از مرکز آموزشی مورد نظر با آنها تماس گرفته شود و زمان تعیین سطح «غیرحضوری» با آن ها هماهنگ و اقدامات لازم صورت پذیرد.

کانون زبان ایران دارای ۳۰۰ شعبه در ۱۳۶ شهر کشور است و عنوان بزرگترین، معتبرترین و قدیمی ترین موسسه آموزش زبان های خارجی در ایران را به خود اختصاص داده است.

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به حدود ۵۰ کشور سرایت کرد که سازمان بهداشت جهانی را بر آن داشت تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

در ایران نیز تاکنون تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ۹۷۸ نفر افزایش یافت. تعداد قربانیان این بیماری در سطح کشور به ۵۴ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =