شکوری: پیشنهاد فدراسیون فوتبال لغو مسابقات لیگ برتر است

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه پیشنهاد ما لغو مسابقات لیگ برتر فوتبال است، گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فقط مسوول برگزاری مسابقات در محدوده ورزشگاه است؛ ما تصمیم گیرنده در خصوص برگزار شدن یا نشدن یا مسائل امنیتی نیستیم.

ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره شرایط خاص مسابقات با شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: گزارشی را به حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال دادم و به اعتقاد من مسابقات باید تعطیل شود. مواردی در این نامه ذکر شده است و مساله رفت و آمد تیم‌ها را هم ذکر کردم.

وی در ادامه افزود: موضوع دیگر به این باز می‌گردد که بازیکنان ۱۲۰ دقیقه با ضربان قلب بالای ۱۷۰ تا ۲۰۰ فعالیت می‌کنند که پس از آن سیستم ایمنی بدن ناخودآگاه ضعیف می‌شود و آماده دریافت ویروس است. زمان حضور در رختکن یا حتی گل زدن که ناخودآگاه شادی می‌کنند نیز مطرح است. این مسائل طبیعی است و حتی هنگام به ثمر رساندن ضربات ایستگاهی بازیکن باید یارگیری کند. در این شرایط یا باید بازیکن حریف را رها کنید تا گل بزند یا باید یارگیری کنید.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: تمام این موارد را در نامه‌ای به حیدر بهاروند ذکر کرده‌ام و او نیز نامه را برای وزارت ورزش و جوانان فرستاده است. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فقط مسوول برگزاری مسابقات در محدوده ورزشگاه است. ما تصمیم گیرنده در خصوص برگزار شدن یا نشدن یا مسائل امنیتی نیستیم و اگر نهادهای بالای دستی به ما بگویند مسابقات را برگزار نکنیم، تمکین خواهیم کرد و پیشنهاد ما هم لغو شدن مسابقات است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha