احتمال لغو تمام بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفت

تهران- ایرنا- یک شبکه تلویزیونی لبنانی به نقل از مقامات ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) مدعی شد که افزایش تدریجی محدودیت‌های اعمال شده از سوی کشورها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، هیات اجرایی این نهاد را مجبور می‌کند تا تمامی رقابت‌ها را تا اطلاع ثانوی لغو کند.

المیادین نوشت: افزایش شمار مبتلایان به کرونا می‌تواند منجر به لغو تمامی رقابت‌ها به ویژه لیگ قهرمانان و ای‌اف‌سی کاپ شود.

منابع مذکور تایید کرده اند که ای‌اف‌سی جدا از آن دسته از بازی‌هایی که تاکنون لغو و اعلام کرده، سایر بازی‌ها را نیز به تعویق می‌اندازد و علاوه بر این، از مسوولان تعیین شده برای سازماندهی دیدارها خواسته تا به کشورهای خود بازگشته و کشورهای میزبان دیدارها را از جمله امارات، ترک کنند؛ تیم العین امارات و السد قطر قرار است سه‌شنبه هفته جاری در مرحله گروهی به مصاف یکدیگر بروند.

«داتو وینسور جان» دبیرکل ای‌اف‌سی هفته گذشته گفت: شرایط بی‌سابقه ای پیش آمده و چالش‌های بزرگی را  بر سر راه ما قرار داده است و باید تمامی مشکلات مرتبط با محدودیت‌های مسافرتی را در نظر بگیریم.

«شیخ سلمان» رییس ای‌اف‌سی نیز گفته است که وی نهایت تلاش خود را برای حصول اطمینان از سلامت و امنیت خانواده فوتبال و هواداران انجام خواهد داد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha