نخستین دوره اهدای جایزه بزرگ سرو برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از برگزاری اولین دوره جایزه بزرگ سرو با هدف تجلیل از فعالان عرصه تئاترمقاومت در سال ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس حمید نیلی مدیر عامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس با اعلام این خبر گفت: قصد داریم به منظور تقدیر و تجلیل از آثار نمایشی که در طی سال اجرای عمومی داشته اند و بعضا مورد استقبال و توجه مخاطبان قرار گرفته اند، نخستین دوره جایزه بزرگ سرو را در سال ۱۳۹۹ برگزار نمائیم.

برای ساماندهی و جمع آوری آثار در این دوره در مرحله نخست مکاتباتی را با سازمان ها و نهادهای مرتبط نظیر حوزه هنری، سازمان بسیج هنرمندان کشور، انجمن هنرهای نمایشی سراسر کشور، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سالن های تئاتری و تماشاخانه ها آغاز کرده ایم که جمع آوری اطلاعات لازم و ارزیابی آثار بلافاصله پس از احصاء آثار توسط هنرمندان مجرب و کارشناسان هنرهای نمایشی کشور انجام خواهد شد.


مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس اضافه کرد: انشاالله قصد داریم کاندیداهای مورد نظر و نامزدهای بخش های این جایزه بزرگ را روز ملی تئاتر معرفی کنیم و طی مراسمی باشکوه در هفته هنر انقلاب اسلامی ازآنان تجلیل و تقدیر به عمل آوریم.
وی در خاتمه اضافه کرد: اطلاعات تکمیلی بعدی به زودی از طریق روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در اختیار جامعه فرهیخته و بزرگ تئاتر کشور و اصحاب رسانه قرار خواهد گرفت.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha