پیرجهان: به فینال بازی‌های المپیک فکر می‌کنم

تهران- ایرنا- رکورددار دوی ۴۰۰ متر با مانع ایران گفت: به کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو فکر نمی‌کنم بلکه حضور در فینال این مسابقات را در ذهن خود مرور می‌کنم.

«مهدی پیرجهان» این روزها در کیش بسر می‌برد و تمرینات آماده‌سازی خود را به منظور شرکت در رقابت‌های انتخابی سهمیه المپیک ۲۰۲۰  توکیو انجام می‌دهد. او دارنده مدال طلای دوی ۴۰۰ متر با مانع در رقابت‌های بین‌المللی جام کازانف بلغارستان، دارنده مدال برنز ماده ۴۰۰ متر جوانان آسیا است.

وی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مدتی است که تمرینات خود را در کیش آغاز کرده‌ام و اکنون از جایگاه خیلی خوبی از نظر رنکینگی برخوردار هستم و در شرایطی هستم که خود را المپیکی ببینم.

وی افزود: به کسب سهمیه المپیک فکر نمی‌کنم بلکه حضور در فینال بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را در ذهن خود مرور می‌کنم. باید این جایگاه را با تمرینات بیشتر و آمادگی بالا برای افزایش رنکینگ تثبیت کنم.

رکوردار دوی ۴۰۰ متر با مانع افزود: برای کسب امتیاز لازم و افزایش رنکینگ جهانی با فدراسیون دو و میدانی رایزنی‌هایی صورت گرفت تا در چند رقابت بین‌المللی شرکت کنم. از اواخر فروردین در این رقابت‌ها حضور می‌یابم.

وی ادامه داد: تنها انتظاری که از فدراسیون دو و میدانی دارم این است تا نیازهای ورزشکاری که به اردو می‌فرستند را کامل برآورده کنند. قبل از آنکه به اردوی کیش اعزام شوم برنامه ریزی‌ها و حرف‌هایی از طرف مسوولان فدراسیون دو و میدانی زده شد که به آن حرف‌ها عمل نشده و از زمین تا آسمان میان آن قول‌ها و حرف‌ها تفاوت وجود دارد. فدراسیون قول حمایت‌های صدر در صد را به ما داده که در کیش به آن عمل نشده است.

پیرجهان عنوان کرد: یک نمونه از قول‌های فدراسیون فراهم کردن ماساژور بود و این امر تحقق نیافت و خودم یک ماساژور گرفته‌ام و هزینه آن را پرداخت می‌کنم و هیچ پرداختی از طرف فدراسیون در این زمینه صورت نگرفته است. امیدوارم از این به بعد شاهد عملی شدن قول‌های آنان باشم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =