نیم سال دوم تحصیلی دانشگاه علامه طولانی‌تر می شود

تهران - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: نیم سال دوم تحصیلی در دانشگاه علامه طباطبایی به دلیل تمهیدات پیشگیری از شیوع بیماری کرونا طولانی‌تر می‌شود.

به گزارش دانشگاه علامه طباطبایی، شجاع احمدوند در جلسه ستاد راهبری آموزش مجازی،  با تاکید بر اینکه در حال حاضر امکان ارائه آموزش‌های مجازی برای دانشجویان وجود ندارد، گفت: در حال رایزنی با چند شرکت خصوصی به منظور ارائه تمهیدات لازم برای آموزش‌های مجازی به دانشجویان هستیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دنبال فراهم کردن آموزش‌های غیر حضوری و مجازی به دانشجویان هستیم، اظهار داشت: سیستم آموزش‌های مجازی و الکترونیکی در دانشگاه علامه طباطبائی وجود نداشت، اما تاکنون و حتی امروز صبح در این رابطه چندین جلسه به منظور برقراری آموزش‌های مجازی برگزار کرده‌ایم.

وی ادامه داد: رایزنی‌هایی با چند شرکت انجام شده است که مقرر شد به زودی امکان ارائه آموزش‌های غیر حضوری و مجازی برای دانشجویان فراهم شود.

احمدوند خاطرنشان کرد: بعد از عادی شدن اوضاع، امکان برگزاری کلاس‌های جبرانی برای دانشجویانی که به دلایلی از جمله از کلاس‌های آنلاین استفاده نکرده و یا راضی نبودند فراهم خواهد شد. به همین جهت ترم جاری طولانی‌تر خواهد شد.

دانشگاه‌های سراسر کشور بدلیل شیوع کرونا و در راستای سلامت دانشجویان هفته جاری تعطیل شد.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =