کرونا خانه تئاتر را هم محدود کرد

تهران- ایرنا- خانه تئاتر به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت‌هایی را برای ساعت‌های کاری و جلسه‌های هفتگی خود اعلام کرد.

به گزارش عصر شنبه روابط عمومی خانه تئاتر، این نهاد ابلاغی را برای محدود کردن فعالیت های خود منتشر کرد.

در این پیام آمده است که «با توجه به شیوع کرونا">ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از ابتلاء هموندان و کارکنان، خانه تئاتر از تاریخ یکشنبه ۱۱ اسفند نسبت به محدودسازی فعالیت‌های خود به شرح ذیل اقدام می‌کند:

۱- کلیه فعالیت‌های تماشاخانه جوانمرد تا اطلاعیه بعدی تعطیل خواهد بود.

۲- عمارت خانه تئاتر تا پایان این هفته تعطیل است.

۳- فعالیت‌های ساختمان قدیم تنها برای انجام امور فوریو درمانی اعضا ساعت ۱۰ تا ۱۵ هر روز برقرار خواهد بود.

خانه تئاتر از اعضای خود درخواست می‌کند از آمد و رفت و تجمع در ساختمان قدیم خودداری کرده و مراجعه خود را محدود به امور فوریتی کنند. کلیه جلسات هفتگی نیز شامل این محدودیت می‌شود.»

بیماری کووید-۱۹ ناشی از کرونا">ویروس کرونا جدیدی است که از اوایل ماه دسامبر سال گذشته میلادی (دی ماه) در استان هوبی چین شیوع یافت. این بیماری تاکنون باعث مرگ بیش از  ۲ هزار تن در جهان شده است که بیشتر آنان در چین بوده‌اند.

این بیماری اگرچه واکسن و درمان خاصی ندارد؛ قابل پیشگیری است و به‌ راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به این کرونا جلوگیری کرد؛ مردم باید از تردد و تماس‌های غیرضروری و حضور در اجتماعات پرهیز کنند، فاصله منطقی را با همه افراد (یک متر) رعایت کرده و روبوسی و دست دادن‌ را کنار بگذارند. همچنین افرادی که علائم سرماخوردگی دارند، در منزل بمانند، به سرعت مراقبت‌های درمانی را از طریق پزشکان انجام دهند و با سایر افراد تماس نداشته باشند.

در ایران نیز تا ظهر شنبه تعداد مبتلایان به کرونا">ویروس کرونا در ایران به ۵۹۳ نفر افزایش یافت، تعداد قربانیان این بیماری در سطح کشور به ۴۳ نفر رسیده است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha