نوازی: «موسوی» به اعتبار استقلال لطمه زد

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: روزی که موسوی در صفحه شخصی‌اش از هواداران درخواست کمک مالی کرد به اعتبار استقلال لطمه زد و همان بهتر که چنین فردی دیگر در باشگاه بزرگ استقلال حضور ندارد.

«محمد نوازی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال بیشتر از هر چیزی در مقطع فعلی به آرامش نیاز دارد.

وی افزود: متاسفانه استقلال شانس زیادی برای قهرمانی ندارد مگر اینکه اتفاقات عجیب در فوتبال رخ دهد و من به عنوان یک استقلالی امیدوارم سرنوشت به استقلال لبخند بزند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال نیاز به تغییرات اساسی دارد و امیدوارم فتح‌الله‌زاده بتواند در راستای پیشرفت این تیم قدیم بر دارد.

او با بیان اینکه انتقاد موسوی از «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان منطقی نیست گفت: پرسش من این است چرا آدم‌ها تا زمانی که در مسند کار هستند صحبتی انجام نمی‌دهند اما همین که از استقلال جدا شدند به زمین و زمان انتقاد می‌کنند.

وی تاکید کرد: موسوی از روزی که به استقلال آمد با حرف‌ها و رفتارهایش برای استقلال حاشیه درست کرد و به استقلال ضربه زد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:  روزی که این آقا در صفحه شخصی‌اش از هواداران درخواست کمک مالی کرد به اعتبار استقلال لطمه زد و همان بهتر که چنین فردی دیگر در باشگاه بزرگ استقلال حضور ندارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha