حاجیلو: استقلال نمایش خوبی مقابل گل‌گهر داشت

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال، گفت: شاگردان «فرهاد مجیدی» در دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان عملکرد خوبی داشتند و چنانچه از فرصت‌ها استفاده می‌کردند به نتیجه دلخواه می‌رسیدند.

«اصغر حاجیلو» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: استقلال نمایش خوبی مقابل گل‌گهر سیرجان داشت، اما نتوانست از فرصت‌های خود استفاده کند و در نهایت شکست خورد.

وی افزود: شکست مقابل گل‌گهر سیرجان چیزی از ارزش‌های مربیان و کادر فنی استقلال کم نمی‌کند و آنها باید به فکر مسابقات آینده باشند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: اگرچه شانس‌های استقلال برای کسب جام کم شد، اما اعضای این تیم تا پایان فصل باید با جدیت برای موفقیت استقلال تلاش کنند.

حاجیلو تصریح کرد: استقلال در جام حذفی مدعی قهرمانی محسوب می‌شود و با شکست دادن سپاهان یک گام به این مهم نزدیک خواهد شد. فرهاد مجیدی به طور حتم برای این جدال حساس برنامه‌های ویژه‌ای خواهد داشت.

مدیر آکادمی استقلال تاکید کرد: با توجه به گسترش بیماری کرونا تمامی فعالیت‌های آکادمی استقلال در حال حاضر تعطیل است و امیدواریم هرچه زودتر این بیماری از بین برود تا همه چیز به شرایط عادی برگردد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: امروز با علی فتح‌الله‌زاده جلسه‌ای داشتم و خوشبختانه نگاه او به تیم‌های پایه‌ای روشن است و امیدوارم استقلال با حضور او به روزهای خوبش برسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha