۱۰ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83695562
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف یک میلیون دستکش یک بار مصرف در پایتخت

تهران-ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف یک میلیون دستکش یک بار مصرف در شرق تهران به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت،سردار  کیوان ظهیری، اظهار داشت: شب گذشته ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک با تماس تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در جریان تخلیه مشکوک محموله کارتن های دو دستگاه خاور و نیسان قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه ماموران بلافاصله برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند، تصریح کرد: بررسی اولیه حکایت از این داشت که رانندگان دو خودرو با همکاری فردی در حال تخلیه بار کارتن های خودروها به داخل منزلی قدیمی هستند.

سردار ظهیری تصریح کرد: ماموران به تحقیق از رانندگان خودرو و فرد مذکور پرداختند و مشخص شد که محموله خودرو ها متعلق به مالک منزل است و حاوی دستکش یک بار مصرف است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به دستگیری راننده خودروها و مالک منزل، گفت: در بررسی دقیق تر مشخص شد محموله حاوی خودروها شامل هزار کارتن حاوی ۱۰ بسته ۱۰۰ تایی دستکش یک بار مصرف در مجموع یک میلیون دستکش یک بار مصرف است.

وی ادامه داد : متهم اصلی این پرونده به جرم خود مبنی بر احتکار اقلام پزشکی با همکاری راننده خودرو ها اعتراف و هر ۳ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شهروندان خواست: هرگونه مورد مشکوک در این زمینه را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =