فتح‌الله‌زاده: قول وزیر دل من را قرص کرد

تهران- ایرنا- سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: وقتی وزیر قول حمایت کامل را به من داد، با تجربه‌ای که داشتم مطمئن شدم که این وعده توخالی نیست بلکه هر کجا احتیاج به کمک وزیر داشته باشیم محکم پای کار می‌آید.

علی فتح‌الله‌زاده در اولین روز حضورش در باشگاه استقلال و پس از بازدید از بخش‌های مختلف باشگاه گفت: مشکلات زیادی پیش رو داریم که به امید خدا با کمک همه هواداران، کادر فنی و هیات مدیره این مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر می‌گذاریم و قول می‌دهم هواداران روزهای خوب و شیرینی را پیش رو داشته باشند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان قول همه‌گونه حمایت را به استقلال داده است، تصریح کرد: در چند ماه گذشته که به هیات‌مدیره اضافه شدم از نزدیک دیدم وزیر ورزش چقدر برای استقلال وقت می‌گذارد، حتی زمانی که از هیات‌مدیره استعفا کردم  به وزیر گفتم اگر شما استعفای مرا بپذیرید من راحت‌تر به هواداران می‌گویم که شما چقدر برای استقلال وقت می‌گذارید و تلاش می‌کنید و چقدر برای حل شدن مشکلات این باشگاه زحمت می‌کشید.

وی افزود: در جریان (آندره‌آ) استراماچونی وزیر تا نیمه‌های شب پیگیر بود. حتی یادم می‌آید سفر استانی رفته بود و آنجا هم موضوع پرداخت پول استراماچونی را پیگیری می‌کرد یا در قضیه لیگ قهرمانان آسیا شخصا پای کار بود و با سازمان هواپیمایی کشوری مذاکره می‌کرد تا مشکل سفر استقلال حل شود. در همین موضوع حضور من در باشگاه استقلال هم شخصا پیگیر بود و کارها را انجام می‌داد. به همین دلیل هم وقتی وزیر قول حمایت کامل را به من داد با تجربه‌ای که داشتم مطمئن شدم که این وعده توخالی نیست بلکه هر کجا احتیاج به کمک وزیر داشته باشیم محکم پای کار می‌آید.

فتح‌الله‌زاده با بیان اینکه در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل زمین استقلال حل می‌شود، تاکید کرد: فرهاد مجیدی و تیمش به لحاظ لجستیکی نباید هیچ کمبودی احساس کنند. ما از اولین لحظه همه تلاشمان را به کار گرفته‌ایم تا مشکل زمین تمرین را برطرف کرده و امکانات مورد نیاز را فراهم کنیم و کادر فنی، بازیکنان و هواداران مطمئن باشند این مشکلات به سرعت از پیش پای استقلال برداشته خواهد شد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با اشاره به سررسید پرداختی به بازیکنان خارجی باشگاه استقلال در چند روز آینده، گفت: اولویت اول ما تامین منابع مالی برای پرداخت به این بازیکنان است و با کمک هیات‌ مدیره و وزارت ورزش و همچنین اسپانسرهای باشگاه این مشکل را حل می‌کنیم و هواداران در این خصوص نگرانی نداشته باشند.

وی اصلاح ساختار باشگاه را یکی از اولویت‌های خود ذکر کرد و افزود: ما باید باشگاه را از سیستم سنتی به سیستم مدرن تبدیل کنیم. این ساختاری که الان باشگاه دارد برای دهه ۸۰ است به همین دلیل در حال مشورت با کارشناسان هستیم تا ساختار باشگاه را مدرنیزه کنیم.

فتح‌الله‌زاده در پایان با بیان اینکه فرهاد مجیدی مورد حمایت جدی مجموعه استقلال است، تاکید کرد: اینکه فکر کنیم فرهاد به تنهایی می‌تواند موفق شود تفکر اشتباهی است. ما به عنوان مدیران باشگاه باید شرایط مطلوب را برایش فراهم کنیم و هواداران به عنوان همراهان باشگاه باید از او حمایت کنند و مطمئن باشند در صورت حمایت از فرهاد استقلال نتایج خیره‌کننده‌ای می‌گیریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =