۱۰ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۸
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83695206
۲ نفر

برچسب‌ها

اختصاص شش پرواز برای بازگردادن مسافران مانده در امارات

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور از اختصاص شش پرواز برای بازگرداندن مسافران ایرانی از فرودگاه آل مکتوم در امارات، خبر داد.

«رضا جعغرزاده» امروز(شنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا در خصوص آخرین وضعیت پروازها برای انتقال مسافران مانده در امارت، گفت: روز گذشته هواپیمایی ماهان دو پرواز تهران- مکتوم- تهران و هم چنین هواپیمایی هما یک پرواز تهران- مکتوم- تهران و هواپیمایی کیش ایر یک پرواز کیش- مکتوم - کیش را انجام داد و مسافران ایرانی را از امارات به کشور بازگردادند.

وی گفت: امروز نیز پرواز تهران- مکتوم- تهران توسط شرکت هواپیمایی ماهان و پرواز کیش- مکتوم- کیش با هواپیمایی کیش ایر باقی ایرانیان را به کشور باز می‌گرداند.

جعفرزاده تاکید کرد: چنانچه شرکت‌های مسافری ایرانی همچنان در امارات مسافر داشته باشند،نسبت به دریافت مجوز بیشتر اقدام خواهد شد.

به گفته جعفرزاده تمام این پروازها به صورت یکسر خالی و بدون مسافر تنها برای بازگرداندن ایرانیها از امارت انجام شده است.

سازمان هواپیمایی امارات روز ششم اسفند ماه پروازهای ایران را تعلیق کرد اما از روز گذشته اجازه داد تا هواپیمایی ایران ایر، کیش ایر و ماهان بدون مسافر، تنها برای بازگردادندن مسافران پرواز خود را به فرودگاه آل مکتوم انجام دهند و مسافران مانده در امارات را به کشور بازگردانند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =