استاندار زنجان: با همراهی مردم کرونا را شکست می‌دهیم

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: با همراهی مردم کرونا راشکست خواهیم داد همانطور که طی چند روز اخیر واحدهای تولید ماسک، مواد شوینده و ضدعفونی کننده سنگ تمام گذاشتند.

فتح الله حقیقی روز شنبه در دیدار با رییس و اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری زنجان گفت: تمام تمهیدات برای پیشگیری از بیماری کرونا در استان زنجان اندیشیده شده و به لطف خداوند تا کنون موردی از این بیماری در استان گزارش نشده است.
وی یادآورشد: ۳۵۰ تخت در بیمارستان های استان برای بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا پیش بینی شده است.
مقام عالی دولت در استان با قدردانی از همکاری واحدهای تولیدی مواد شوینده و ضدعفونی کننده با پایه الکل که برای حفظ سلامتی مردم خط تولید خود را تغییر دادند تصریح کرد: هم اکنون در استان به اندازه کافی این مواد تولید می شود و حتی قابلیت ارسال به سایر استانها را دارد، تمام مراکز آموزشی و درمانی مواد ضد عفونی کننده در اختیار دارند و واحد تولید ماسک در زنجان ظرفیت تولید روزانه ۵۰ هزار ماسک را دارد.
استاندار زنجان تاکید کرد: همه باید به مواردی که ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا اعلام می کند عمل کنند و ما در زنجان در ورودی و خروجی شهرها واحدهایی را مستقر کرده ایم تا ضمن شناسایی افراد مشکوک به بیماری کرونا، سریعا برای قرنطینه آنها اقدام کنند.
فتح الله حقیقی نقش شورای شهر و شهرداری را برای آگاهی بخشی به مردم و همچنین سالم و بهداشتی نگهداشتن محیط شهری بسیار مهم دانست و افزود: تا اطلاع ثانوی باید مراکز پرازدحام همچون جمعه بازارها جمع آوری شود و اجازه ورود به دستفروشان سایر استانها به زنجان نیز داده نشود چرا که تمام اقدامات برای سلامتی خود مردم است.
استاندار زنجان با قدردانی از عوامل و کادر پزشکی و درمانی استان که شبانه روز در حال خدمت رسانی هستند گفت: با رعایت بهداشت فردی و محیط و همچنین همراهی مردم قطعا می توانیم کرونا را شکست دهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =