ضدعفونی خیابان‌ها و اماکن تفریحی خرمشهر شبانه روز ادامه دارد

آبادان - ایرنا - شهردار خرمشهر با اشاره به اجرای عملیات ضد عفونی بازار ، معابر ، خیابان‌ها و اماکن پرتردد تفریحی این شهر علیه بیماری کرونا گفت: ضد عفونی خیابان‌ها و اماکن پرتردد خرمشهر شبانه روز ادامه دارد.

داود دارابی شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمام مبلمان شهری، وسایل بازی و صندلی‌های پارکها  و صندلی‌های پیاده روها، نرده های پل جهان‌آرا و پل آزادی همچنین نرده های جاده ساحلی خرمشهر ضد عفونی شده است.

وی به ضدعفونی کردن ۱۵ دستگاه مینی‌بوس‌، هشت  دستگاه اتوبوس‌ و ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوس‌ در سطح خرمشهر اشاره کرد و اظهار داشت:تاکسی‌های خرمشهر هر شب ساعت ۲۳ ضدعفونی و این اقدام هر ۲۴ ساعت یک بار انجام می‌شود.

شهردار خرمشهر افزود:ضدعفونی سطح شهر به وسیله وسایل دستی و ماشین‌آلات آتش نشانی و دستگاه مه‌پاش در حال انجام است.

دارابی افزود: تمام ظرفیت مجموعه خدمات‌رسانی شهرداری خرمشهر برای شست‌وشو و ضدعفوی خیابان‌ها و پیاده‌روها به کار گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ۲ مخزن یکهزار لیتری مواد ضدعفونی توسط شهرداری خرمشهر آماده شده، گفت: با حمایت فرمانداری با واحدهای تولیدکننده مواد ضدعفونی هماهنگ شده و مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز به روش استاندارد در اختیار شهرداری خرمشهر قرار داده می‌شود.

دارابی تصریح کرد: علاوه بر اقدامات صورت گرفته برای ضد عفونی معابر شهری ، با نصب بنر و پلاکارد در اماکن پرتردد و ورودی شهر خرمشهر آموزش های لازم در رابطه با رعایت بهداشت فردی نیز به شهروندان ارائه شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =