عملیات ضدعفونی معابر و اماکن عمومی ایذه آغاز شد

اهواز-ایرنا- شهردار ایذه گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ایذه، ضدعفونی و گندزدایی خیابان‌ها واماکن عمومی این شهر آغاز شد

غلامحسین اسدی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اواخر شب گذشته و بامداد امروز کار ضدعفونی کردن و گندزدایی خیابان‌های شهر ایذه توسط نیروهای شهرداری آغاز شد.

وی افزود: در شب نخست این عملیات خیابان‌های امام خمینی (ره)، حافظ جنوبی و شمالی، شهید قریشوندی، محوطه بیمارستان و خیابان آیت‌الله طالقانی تا میدان ولایت ضدعفونی شد.

شهردار ایذه تأکید کرد: همه عابر بانک‌ها، ایستگاه‌های تاکسی، پمپ بنزین‌ها و پارک‌ سردار بی بی مریم بختیاری که نقاط پرخطر محسوب می‌شدند نیز در جریان این عملیات ضدعفونی شد.

اسدی محلول ضد عفونی کننده استفاده شده در این عملیات را مطابق دستورالعمل وزارت کشور دانست و تصریح کرد: از همه نیروهای شهرداری که به انجام این کار کمک کردند تشکر می‌کنم، در این عملیات از ماشین‌آلات شهرداری و یک تانکر و پمپ منابع طبیعی استفاده شد.

وی از ادامه عملیات ضدعفونی کردن معابر ایذه خبر داد و افزود: این کار شبانه انجام می‌شود، هدف ما کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ایذه است.

شهرستان ایذه با بیش از ۲۳۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۸۳ کیلومتری اهواز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =