۱۰ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۹
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83694805
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۱۱۶ هزار عدد مواد محترقه در زنجان کشف شد

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: بیش از ۱۱۶ هزار و ۱۵۴ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی این استان کشف و ضبط شد

سرهنگ ایرج خانی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به روزهای پایانی سال و در راستای مبارزه با قاچاق و عرضه مواد محترقه غیر مجاز، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار عوامل پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: با انجام کار اطلاعاتی، ماموران پلیس امنیت عمومی استان زنجان با هماهنگی مقام قضایی موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه این تعداد مواد محترقه غیرمجاز را از یک دستگاه خودروی سواری پراید در داخل شهر زنجان کشف کنند.

خانی پور با بیان اینکه در این رابطه ۲ نفر به عنوان متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل و تکمیل پروند به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی تحویل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: به منظور پیشگیری از بروز خطرهای احتمالی مواد محترقه و منفجره، طرح تشدید برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه در دستور کار پلیس استان زنجان قرار دارد و با خاطیان برابر با قانون و بدون هیچ اغماضی، رفتار خواهد شد.

آذر و بهمن ماه امسال، پلیس استان زنجان موفق به کشف و ضبط ۳۹۲ هزار و ۷۴۰ عدد انواع مواد محترقه در ۲ مسیر ارتباطی این استان از چهار دستگاه خودروی سواری شد.  

ماموران انتظامی شهرستان خدابنده،  اواخر آذر ماه ۳۸۹ هزار و ۴۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز از ۲ دستگاه سواری سمند،  بهمن ماه نیز ماموران پلیس آگاهی شهرستان ایجرود یک هزار و ۷۸۰ عدد در مسیر ارتباطی بیجار - زنجان از درون یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و تعداد یک هزار و ۵۶۰ عدد نیز در مسیرهای ارتباطی خدابنده و ایجرود از درون یک دستگاه خودروی سواری سمند کشف کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =