معاون فرماندار آبادان: مردم به شایعات فضای مجازی در خصوص کرونا توجه نکنند

آبادان - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان از فعالان پایگاههای اطلاع رسانی و شبکه‌های اجتماعی خواست ضمن انجام رسالت اطلاع رسانی خود، اجازه ندهند برخی افراد فعال در این  شبکه‌ها به تشویش اذهان عمومی دامن بزنند.

بیژن ربیعی جمعه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:همه امکانات شهرستان آبادان برای مقابله با ویروس کرونا و کنترل گسترش آن بسیج شده اند.

وی به پایش تمام مسافران ورودی به شهرستان آبادان اعم از راههای زمینی و آبی توسط ماموران بهداشت اشاره کرد و گفت : همه این افراد مورد تست سنجش دمای بدن قرار می گیرند لذا مردم نگران نباشند،  هیچ گونه قرنطینه ای درکار نیست و افرادی  که دچار تب بالا و غیرعادی تشخیص داده شوند برای بررسی وضعیت بالینی ودرمان توسط کارشناسان بهداشت به مراکز درمانی اعزام می شوند.

ربیعی با اشاره به تامین روزانه  چهار هزار لیتر مواد ضدعفونی از پتروشیمی آبادان به منظور ضدعفونی کردن معابر و خیابان‌ها و بازار این شهر ادامه داد:این طرح برای پیشگیری از ورود و انتقال بیماریهای انسان به انسان و شیوع ان  در داخل  شهر اجرا می‌شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان گفت: از امشب فاز جدید ضدعفونی کردن مناطق پرتردد توسط مدیریت پسماند با نظارت فرمانداری آبادان آغاز خواهد شد.

به گزارش ایرنا تاکنون تست اولیه کرونا ویروس سه بیمار در آبادان مثبت اعلام شده است.

عملیات ضدعفونی کردن فرودگاه آیت الله جمی آبادان و راه آهن خرمشهر نیز امروز انجام شد.

بیمارستان طالقانی برای بستری شدن بیماران مبتلا به کرونا ویروس در آبادان در نظر گرفته شده است.

بر اساس آخرین آمار هشت نفر در خوزستان به ویروس کرونا مبتلا تشخیص داده شده اند که ۲نفر از آنها فوت شده اند.

بر اساس اعلام فرمانداری ویژه آبادان تمام جمعه بازارها و مراکز تجمع ، برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تعطیل شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =