مسابقات گزینشی کشتی در قرقیزستان برگزار نخواهد شد

تهران- ایرنا- مسوولان فدراسیون کشتی قرقیزستان، در پاسخ به استعلام فدراسیون کشتی ایران از برگزار نشدن رقابت‌های گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در این کشور خبر دادند.

 روز گذشته (پنجشنبه) برخی خبرگزاری‌های کشور قرقیزستان از به تعویق افتادن رقابت‌های بین المللی در این کشور از جمله مسابقات کشتی گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو خبر داده بودند. در این زمینه بخش روابط بین‌الملل فدراسیون کشتی برای اطمینان از این خبر، موضوع را از مسوولان فدراسیون کشتی قرقیزستان پیگیری کرد که دبیر فدراسیون کشتی قرقیزستان ضمن تأیید این موضوع، اعلام کرد که نامه ی رسمی را به اتحادیه جهانی کشتی مبنی بر برگزار نشدن این مسابقات به دلیل شیوع بیماری کرونا ارسال کرده اند.

بدین ترتیب برگزار نشدن رقابت های کشتی گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در قاره آسیا به میزبانی شهر بیشکک قرقیزستان قطعی شد و باید دید تا مسوولان اتحادیه جهانی کشتی چه تصمیمی را برای حل این موضوع که چندین کشور مطرح کشتی آسیا درگیر آن هستند، خواهند گرفت.

پیش از این شهر شیان چین میزبان این رقابت ها بود که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در این کشور، اتحادیه جهانی کشتی میزبانی این مسابقات را به قرقیزستان داده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =