سپاه پاسداران درگذشت پدر سرلشکر ایزدی را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در پیامی درگذشت پدر سرلشکر مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء تسلیت گفت.

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاعرسانی سپاه نیوز، در پی درگذشت پدر سردار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه جنگهای نوین قرارگاه مرکزی حضرت خاتمالانبیاء (ص)، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این پیام خطاب به سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی اظهار داشت: درگذشت مرحوم "حاج میرزا عبدالکریم ایزدی نجفآبادی" والد ارجمند جنابعالی که از پیشکسوتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پیشتازان عرصههای جهاد و دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار میرود، را تسلیت عرض میکنیم.

این پیام افزود: به فضل الهی پاداش همت و تلاشهای آن انسان مومن و مانوس با قرآن و آموزههای علوی و فاطمی در تربیت و پرورش فرزندانی مجاهد و سلحشور از جمله جنابعالی که در زمره جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی الهامبخش نسلهای پاسدار انقلاب و مدافع ایران و ایرانی هستید، رضوان و جنت برین خواهد بود.  

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: آحاد فرماندهان و کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از درگاه حضرت کبریایی برای آن فقید سعید رحمت واسعه خداوندی و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالحسین (ع) و برای آن برادر انقلابی و ولایی و سایر مصیبتدیدگان صبر جمیل و اجر جزیل، طلب میکنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =