مجیدی: بازی با گل‌گهر بهترین نمایش شاگردانم بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران اعلام کرد: از زمان حضورم در این تیم، بازی روز گذشته استقلال برابر گل‌گهر سیرجان بهترین نمایش شاگردانم بود.

فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین امروز (جمعه) تیمش درباره شکست استقلال برابر گل گهر اظهار کرد: روز گذشته (پنجشنبه) تیم فوتبال استقلال برابر گل‌گهر سیرجان شکست را پذیرا شد و به خاطر این باخت از هواداران تیم عذرخواهی می‌کنم. اما باید بگویم از روزی که من سرمربی استقلال شدم این مسابقه، باکیفیت‌ترین مسابقه‌ای بود که با استقلال انجام دادیم.

وی با اشاره به آمار و ارقام بازی گفت: در زمین نامناسب سیرجان ۷۰ درصد مالکیت توپ داشتیم و در آن زمین خراب ۵۰۰ پاس دادیم آن هم برابر تیمی که فقط دفاع می‌کرد. همچنین هشت موقعیت گل ایجاد کردیم.

نفر نخست کادر فنی استقلال با بیان اینکه از همه بازیکنان به خاطر تلاش و بازی زیبا از بازیکنان تشکر کردم، عنوان کرد: البته تشکر به این معنا نیست که ایرادات فنی‌مان را در نظر نگیریم. حتما روی ایرادات کار می‌کنیم.

وی در پایان گفت:  لایق شکست نبودیم زیرا  این مسابقه یکی از بهترین بازی‌های بازیکنان بود. این فوتبال است و یک روز توپ‌ها به گل تبدیل می‌شوند و یک روز هم نمی‌شوند. بازی با گل گهر روز بد ما بود و بدشانس بودیم اما لایق شکست نبودیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =