سرلشکر باقری درگذشت پدر سرلشکر ایزدی را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - رییس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت پدر سرلشکر مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) را به وی تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی سپاه، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری روز جمعه در پیامی درگذشت پدر سرلشکر مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه جنگهای نوین قرارگاه مرکزی حضرت خاتمالانبیاء(ص) را تسلیت گفت.

رییس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در این پیام خطاب به سردار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی اظهار داشت: دریافت خبر ارتحال مرحوم "حاج میرزا عبدالکریم ایزدی نجفآبادی" والد ارجمند و گرانقدر جنابعالی – که در صف پیشکسوتان جهاد و شهادت و مفاخر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران محسوب میشود – موجب تأثر و تألم فراوان شد.

سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: بیشک همت علوی این پدر مومن و متمسک به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در تربیت فرزندانی مجاهد، انقلابی و ولایتمدار چون آن برادر عزیز و همرزم دیرین که در زمره طلایهداران پاسداری از انقلاب و نظام مقدس اسلامی به ویژه در هشت سال دفاع مقدس میدرخشید و در این راه مبارک مفتخر به مقام "جانبازی" نیز هستید، ذخیره اخروی برای آن مرحوم به شمار میرود.

وی یادآور شد: این مصیبت جانکاه را به بیت شریف و بازماندگان مکرم تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه حضرت کبریایی برای آن مرحوم غفران و رضوان الهی و همنشینی با رسول اعظم (ص) و امیرالمومنین علی (ع) و برای جنابعالی و سایر داغدیدگان صبر و شکیبایی و سکینه قلبی طلب میکنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =