پیشکسوت استقلال: موسوی به استقلال ضربه زد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: عضو مستعفی هیات مدیره باشگاه در چند روز گذشته با مصاحبه های خود به تیم ضربه زده است.

«میثم منیعی» در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به صحبت های عضو مستعفی باشگاه استقلال اظهار داشت: عبدالرضا موسوی در چند روز گذشته با مصاحبه‌های هدفمند به تیم فوتبال استقلال و مدیریت آن ضربه زد. او سررشته‌ای از فوتبال ندارد و بیشتر یک آدم اقتصادی است. اگر قرار است ما فوتبالیست ها به حرفه او روی آوریم بدون شک به ده‌ها سال زمان نیاز داریم پس وی نیز در ورزش به سال ها تجربه نیاز دارد.

او در واکنش به مصاحبه موسوی علیه وزارت ورزش و جوانان گفت: هدف قرار دادن شخص «مسعود سلطانی‌فر» کار درستی نبود او با این کار برای استقلال حاشیه درست کرد. آقای موسوی  چگونه است که پس از چند وقت یادت افتاده که وزیر پرسپولیسی است. چون برنامه برای مدیرعاملی داشتی تا کنون درباره وزیر حرفی به زبان نیاوردی؟ استقلال به راحتی به شما واگذار نمی‌شود.

بازیکن سال های دور استقلال در پایان افزود: دست موسوی که از منافع باشگاه کوتاه شد به حاشیه‌سازی روی آورده است و علیه سرمربی تیم و وزارتخانه مصاحبه می‌کند این کار درست نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =