اکبرپور: موسوی استقلالی نیست

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: به حاشیه بردن آبی‌پوشان هنر نیست و کسی که این کار را انجام می‌دهد استقلالی به شمار نمی‌رود.

علیرضا اکبرپور در واکنش به مصاحبه «عبدالرضا موسوی» در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آقای موسوی تو استقلالی نبودی و آمدنت به استقلال برای آن بود که از نام این تیم سوء استفاده کنی، از زمانی که قدم در باشگاه استقلال گذاشتی برای آبی‌پوشان در فضای حقیقی و مجازی حاشیه درست کردی و این هنر مدیریت نیست. 

او با بیان اینکه انتقاد موسوی از «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان منطقی نیست گفت: چرا برخی با آبروی استقلال بازی می‌کنند چطور زمانی که برنامه‌ات برای مدیرعامل شدن بود وزیر پرسپولیسی نبود. بعد از انتخاب «علی‌ فتح الله‌زاده» وزیر پرسپولیسی شد. باید قبول کنید که در  مجموعه حواشی و باخت‌های استقلال شریک هستید. چرا انتظار دارید که استقلال را به اسم شما بزنند؟

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: اگر آمدید در خدمت استقلال باشید و برای پیشرفت این تیم کار کنید میز و سمت معنایی ندارد اما اگر برای مدیرعاملی آمدید و منافع را در نظر گرفتید بدون شک دلیل این حاشیه ها به خاطر کوتاه ماندن دست شما از میز مدیرعاملی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =