مجوز پروازهای بازگشت ایرانیان از امارات صادر شد

تهران - ایرنا - معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز پرواز هواپیما برای بازگشت ایرانیان از دبی خبر داد.

به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری، «مرتضی دهقان» امروز (جمعه) اظهارداشت: سرانجام پس از پیگیری های مستمر سازمان هواپیمایی کشوری و با همکاری و جدیت وزارت امور خارجه مجوز پرواز برای شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به منظور بازگشت مسافران ایرانی از دبی صادر شد.

وی افزود: پس از تعلیق پروازهای ایرانی به امارات متاسفانه علی رغم پیگیری های مداوم سازمان هواپیمایی کشوری برای دریافت مجوزها، بازگرداندن مسافران با وقفه مواجه شد.

دهقان ضمن عذرخواهی از مسافران ایرانی گفت: در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به بازگرداندن مسافران اقدام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، ‌بعد از گسترش ویروس کرونا در ایران، ‌برخی کشورها مانند ترکیه، ‌عراق، ‌ کویت، ‌ امارات، ‌گرجستان و روسیه مرزهای خود را با ایران بستند و پروازها بین این کشورها و ایران به حالت تعلیق درآمد.

با این حال سازمان هواپیمایی کشوری تلاش کرد تا با انجام پروازهای بدون مسافر از مقصد ایران، ‌مسافرانی را که در این کشورها حضور دارند به کشور بازگرداند که در این مسیر مجوز پرواز بازگشت از دبی به ایران صادر شد.

این در شرایطی است که برخی از مسافران ایرانی چند روزی است که در فرودگاه دبی منتظر بازگشت به ایران هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =