تاکسی های درون شهری خرم آباد هر روز ضدعفونی می شوند

خرم آباد - ایرنا - شهردار خرم آباد گفت: تاکسی های درون شهری موظف هستند همه روزه ساعت ۹ تا ۱۰ برای ضدعفونی خودرو و انجام اقدامات پیشگیرانه از ابتلا به ویروس کرونا به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مراجعه کنند.

محمد شریفی مقدم روز جمعه در خصوص  اقدامات پیشگیرانه شهرداری خرم آباد برای مقابله با شیوع کرونا ویروس اظهار داشت: ایمن سازی و ضدعفونی تاکسی های درون شهری و خودروهای حمل و نقل عمومی تا اعلام شرایط عادی در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه شهرداری خرم آباد از چند روز پیش مجموعه ای از اقدامات پیشگیرانه و بهداشتی را برای مقابله با انتشار ویروس کرونا در دستور کار قرار داده تصریح کرد:‌  سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری موظف شده روزانه نسبت به شستشوی اتوبوس ها و ضد عفونی محیط داخلی و صندلی های آنها با مواد استاندارد و موثر اقدام نماید که هم اکنون این طرح در حال اجرا است.

وی  ادامه داد : همچنین این سازمان روزانه نسبت به ضدعفونی و پاکسازی ساختمان ترمینال برون استانی، سالن های انتظار پایانه های سطح شهر، ساختمان های مربوط به شهرداری مرکزی و مناطق و سازمان های تابعه شهرداری اقدام می کند.

شهردار خرم آباد با اشاره  به نصب دهها بنر بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح شهر افزود: شهرداری در اماکن عمومی همچون سالن انتظار فرودگاه خرم آباد اقدامات بهداشتی را انجام می دهد.

علوم پزشکی لرستان ابتلای سه نفر به کرونا ویروس را تایید کرده و بیش از ۶۰ نفر نیز مشکوک به این بیماری تحت نظر هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =