خلیل‌زاده‌: گل‌خوردن‌های پرسپولیس را گردن می‌گیرم

تهرام- ایرنا- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من مقصر تمام گل خوردن های پرسپولیس هستم و همه انتقادات را گردن می گیرم.

شجاع خلیل‌زاده پس از برتری سه بر یک تیمش برابر شهر خودرو در هفته بیست ویکم لیگ برتر فوتبالدر مورد مهندسی کردن نتایج برای پرسپولیس گفت: دیگر طرح چنین مسائلی عادی شده است. پرسپولیس چهار سال است قهرمان شده شما هم می‌تواند قهرمان شوید. ما انقدر قوی هستیم که برای چهارمین قهرمانی متوالی می رویم.

وی در مورد حل مشکلات مالی گفت: مشکلات  مقداری حل شده است. فصل یک ماه دیگر به اتمام می رسد اما ما از ۱۰۰ درصد تنها ۴۵ درصد دریافتی داشتیم. همه تیم های لیگ مشکلات مالی داشتند و امیدواریم مشکلات حل شود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: هدف ما خوشحال کردن هوادارانی بود که از تلویزیون بازی را تماشا می کردند.

خلیل‌زاده تصریح کرد: در هفته های اخیر برخی انتقادات علیه یحیی گل محمدی مطرح می شد. مربی جدید آمده است. زمانی که کالدرون تازه امده بود در ابتدای فصل چهار شکست را تجربه کردیم. باید از یحیی گل محمدی حمایت کنیم. امیدوارم همه پشت یحیی باشند و او را حمایت کنند.

وی در مورد انتقاداتی که از خط دفاع پرسپولیس مطرح می‌شود، گفت: مقصر تمام  گل‌خوردن‌های پرسپولیس من هستم. من همه را گردن می گیرم.

خلیل زاده  در مورد شرایط نگران کننده پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما ۱۰۰ درصد به مرحله  بعد صعود خواهیم کرد. البته شرایط لیگ و آسیا متفاوت است. من مقصر هستم که تیم در بازی با الشارجه گل خورد. بزرگترین بازیکنان دنیا هم اشتباه می کنند اما هواداران به شدت  حامی من بودند. دست تک تک آنها را می بوسم. فرق هواداران پرسپولیس با سایر تیم ها در این است.

وی در مورد اشتباهش در بازی برابر الدحیل گفت: در ان دیدار من صدایی شنیدم که گفت خطا و من هم پس از آن بازی را ول کردم. اشتباه از من بود و نمی توان گفت اشتباه نکردم.

مدافع پرسپولیس در مورد حضورش در تیم ملی گفت: این نظر سرمربی تیم ملی است و باید به نظر او احترام گذاشت و  تابع نظر او باشیم. بازیکنانی که با اسکوچیچ کار کردند همه می گویند او از نظر فنی و اخلاقی خوب است و باید از او حمایت کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =