نمازجمعه فردا در تمام شهرهای البرز برگزار نمی شود

کرج - ایرنا - رییس دفتر نمایندکی شورای سیاستگذاری نمازجمعه البرز گفت: بنا بر درخواست دانشگاه علوم پزشکی از استاندار البرز و بررسی و جمع بندی نهایی، نمازجمعه فردا نهم اسفندماه در تمام شهرهای این استان برگزار نمی شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی  راست روش پنجشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: تصمیم عدم برگزاری نماز جمعه در تمام شهرهای استان البرز بنا به پیشنهاد قرارگاه پدافند زیستی استان با هدف حفظ سلامت مردم مومن و خداجوی استان و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس اتخاذ گردید.

وی ادامه داد: بیانیه شورای سیاستگذاری نماز جمعه البرز در زمینه برگزار نشدن نماز جمعه در شهرهای این استان انتشار یافته است.

براساس بیانیه منتشره از سوی شورای سیاستگذاری نمازجمعه البرز ابتدا برگزاری نماز جمعه در شهر کرج و پس از آن در سایر شهرهای استان البرز لغو شد.

در بیانیه شورای سیاستگذاری نماز جمعه البرز آمده است، به اطلاع مردم شریف و انقلابی استان البرز به ویژه مومنان خداجوی و نمازگزار جمعه می رساند ،پیرو درخواست وزیر محترم بهداشت و درمان ، رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا و اهمیت حقوق شهروندان عزیز و مومن ایران اسلامی و ضرورت رعایت آن ،باعنایت به نامه مکتوب جناب آقای دکتر نمکی و نامه دکتر کریم رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، نمازجمعه مورخه  نهم اسفند ماه در استان البرز برگزار نمی شود.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =