امیری: قول می‌دهم پرسپولیس از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود کند

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر تیمی فراز و نشیب دارد اما جای نگرانی نیست و هنوز چهار مسابقه دیگر در لیگ قهرمانان آسیا داریم و قول می‌دهم از گروه‌مان صعود می‌کنیم.

وحید امیری در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شهرخودرو که با نتیجه ۳ بر یک به سود سرخ‌پوشان پایتخت پایان یافت اظهار کرد: امروز مسابقه بسیار حساسی داشتیم و با یکی از بهترین تیم‌های لیگ دیدار کردیم. 

مهاجم پرسپولیس افزود: خوشبختانه در مسابقه امروز خیلی زود به گل رسیدیم و بازی را  کنترل کردیم و به ۳ امیتازی که حق‌مان بود رسیدیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره امکان قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین مرتبه متوالی گفت: الان زود است در این باره صحبت کنیم و هر مسابقه برای ما حکم یک فینال را دارد اما با تمام قدرت می‌رویم که قهرمان شویم.

امیری درباره نتایج پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نیز اظهار کرد: هر تیمی یک فراز و نشیبی دارد اما جای نگرانی نیست و هنوز چهار مسابقه دیگر داریم که امیدوارم با موفقیت پشت سر بگذاریم و قول می‌دهم از گروه‌مان صعود می‌کنیم.

بازیکن پرسپولیس درباره برگزاری مسابقات در شرایط موجود نیز گفت: چیزی به نفع یا ضرر ما نیست و تابع قوانین و مقررات و هر چه تصمیم بگیرند هستیم. در جایگاهی نیستیم که برخلاف تصیمات فدراسیون عمل کنیم. آنها تصمیم می‌گیرند مسابقات برگزار شود و ما هم بازیکن هستیم و بازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: در مسابقه امروز هواداری نبود و به طور قطع تمام کسانی که وارد ورزشگاه می‌شوند سلامتی‌شان تایید شده است و کسی نیست که دچار این بیماری باشد و شرایط مثبت است و اگر منفی بود نمی‌گذاشتنند مسابقات برگزار شود.

امیری همچنین درباره حضور در پست جدید گفت: چندین سال است در این پست هستم و هر جا صلاح بدانند بازی می‌کنم. پست تخصصی من چپ است اما کادر فنی هر جا صلاح بدانند بازی می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =