امیری: قول می‌دهم پرسپولیس از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود کند

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر تیمی فراز و نشیب دارد اما جای نگرانی نیست و هنوز چهار مسابقه دیگر در لیگ قهرمانان آسیا داریم و قول می‌دهم از گروه‌مان صعود می‌کنیم.

وحید امیری در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شهرخودرو که با نتیجه ۳ بر یک به سود سرخ‌پوشان پایتخت پایان یافت اظهار کرد: امروز مسابقه بسیار حساسی داشتیم و با یکی از بهترین تیم‌های لیگ دیدار کردیم. 

مهاجم پرسپولیس افزود: خوشبختانه در مسابقه امروز خیلی زود به گل رسیدیم و بازی را  کنترل کردیم و به ۳ امیتازی که حق‌مان بود رسیدیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره امکان قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین مرتبه متوالی گفت: الان زود است در این باره صحبت کنیم و هر مسابقه برای ما حکم یک فینال را دارد اما با تمام قدرت می‌رویم که قهرمان شویم.

امیری درباره نتایج پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نیز اظهار کرد: هر تیمی یک فراز و نشیبی دارد اما جای نگرانی نیست و هنوز چهار مسابقه دیگر داریم که امیدوارم با موفقیت پشت سر بگذاریم و قول می‌دهم از گروه‌مان صعود می‌کنیم.

بازیکن پرسپولیس درباره برگزاری مسابقات در شرایط موجود نیز گفت: چیزی به نفع یا ضرر ما نیست و تابع قوانین و مقررات و هر چه تصمیم بگیرند هستیم. در جایگاهی نیستیم که برخلاف تصیمات فدراسیون عمل کنیم. آنها تصمیم می‌گیرند مسابقات برگزار شود و ما هم بازیکن هستیم و بازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: در مسابقه امروز هواداری نبود و به طور قطع تمام کسانی که وارد ورزشگاه می‌شوند سلامتی‌شان تایید شده است و کسی نیست که دچار این بیماری باشد و شرایط مثبت است و اگر منفی بود نمی‌گذاشتنند مسابقات برگزار شود.

امیری همچنین درباره حضور در پست جدید گفت: چندین سال است در این پست هستم و هر جا صلاح بدانند بازی می‌کنم. پست تخصصی من چپ است اما کادر فنی هر جا صلاح بدانند بازی می‌کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha