نورمحمدی: بازیکنان پرسپولیس نباید مغرور شوند

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ پرسپولیس فاصله زیادی تا چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر ندارد و امیدوارم بازیکنان تیم مغرور نشوند.

رضا نورمحمدی روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برتری سه بر یک پرسپولیس برابر شهر خودرو در هفته بیست و یکم لیگ برتر گفت: بازی خوبی و منظمی را از پرسپولیس شاهد بودیم. به نظر من این پیروزی لازم و به موقع بود چرا که تیم در ۳ بازی اخیر خود دستش از برد کوتاه مانده بود و این پیروزی تیم را از نظر روحی و روانی در شرایط ایده‌آلی قرار داد.

وی افزود: پرسپولیس خیلی منظم بازی کرد و با این سبک بازی می‌توان به آینده امیدوار بود.  تیم حتی در بازی هایی که نتایج دلخواه هم نگرفته بازی خوبی را ارائه کرده و هواداران می‌دانند که همه نفرات به شدت برای پرسپولیس زحمت می‌کشند.

کاپیتان سال‌های نه چندان دور تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اختلاف امتیاز سرخپوشان در صدر جدول با سایر تیم ها گفت: این خیلی خوب است اما نباید مغرور شویم.  راه برای چهارمین قهرمانی متوالی هموار شده است اما تا زمانی که جام را لمس نکردیم باید به جنگیدن ادامه دهیم.

نورمحمدی در مورد شرایط نه چندان خوب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی ها تازه شروع شده و به طور حتم در مسابقات آتی بازیکنان امتیازات از دست رفته را جبران خواهند کرد. نباید نا امید بود.

وی اضافه کرد: پرسپولیس در حال حاضر دو تیم کامل در بیرون و خارج از زمین دارد و با این بازیکنان که خودشان را ثابت کرده اند و کادر فنی خوبی که در پرسپولیس حضور دارند، می توان به موفقیت های بزرگ امیدوار بود.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با رای دیدار سرخپوشان برابر سپاهان تصریح کرد: قانون گویای همه چیز بود و فکر نمی‌کنم ابهامی در رایی که کمیته انضباطی صادر کرد وجود داشته باشد. از دید من حق به حقدار رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =